Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 3c/57
  tel. +48 89 646 79 57

Kontakt

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT

 

Adres Fundacji:
ul. Jana III Sobieskiego 3C/57
14-100 Ostróda

Godziny otwarcia Fundacji:
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

tel. +48 89 646 79 57

biuro e-mail: sekretariat@atut.org.pl
Fundusz Poręczeń Kredytowych e-mail: e.korpusik@atut.org.pl


NIP 741-18-94-712
REGON 511429271

Ośrodek Krajowego Systemu Usług numer 14/02/2005/048
Krajowy Rejestr Sądowy numer 0000070438


Numer konta bankowego:
Santander Bank Polska S.A.
ul. Stefana Czarnieckiego 12, 14-100 Ostróda

23 1500 1403 1214 0004 4028 0000

 

 

Ewa Korpusik

Zastępca Prezesa Zarządu
e-mail: e.korpusik@atut.org.pl

Natalia Brzezin

e-mail: n.brzezin@atut.org.pl

Hanna Maliszewska

e-mail: h.maliszewska@atut.org.pl

Katarzyna Ostapkiewicz

e-mail: k.ostapkiewicz@atut.org.pl

Emilia Skaskiewicz

e-mail: e.skaskiewicz@atut.org.pl

Piotr Trusiewicz

e-mail: p.trusiewicz@atut.org.pl

Wojciech Zalewski

Prezes Zarządu

 

Nowe umiejętności to większe możliwości